wtorek, 7 lipca 2009

AMEBIX - Interview


Tym razem coś dla fanów AMEBIX. Znalazłem gdzieś w sieci ciekawy wywiadzik z Robem Millerem i Stigiem, który nie jest wcale taki stary. Niedawno dostałem też długo oczekiwane limitowane DVD pt. "Risen" o historii zespołu. Mnóstwo fotek, fragmenty koncertów video i audio, dużo wspomnień i wywiady z wszystkimi członkami AMEBIX oraz z gościami ze sceny, którzy uwielbiają tę kapelkę m.in. chłopcy z NEUROSIS czy DISORDER. Naprawdę fajna rzecz i czekam tylko, kiedy będę miał okazję zobaczyć ich na żywo, bo po koncertach w Stanach dają też koncerty w UK.
A na dokładkę dwa koncerty AMEBIX dla smakoszy - jakość względna.

2 komentarze:

 1. NIGDY NIE MÓW NIGDY

  Ten wywiad ma już chyba tochę latek, panowie się zarzekają że Amebix nigdy nie powróci na scenę, a jednak...

  Jeśli już jesteś szczęśliwym posiadaczem DVD 'Risen' zdradź mi, czy jest tam ten niewydany wcześniej kawałek "I'm not American" o którym mowa w wywiadzie, bo ja na swój zamówiony egzemplarz ciągle jeszcze czekam.

  Peter S

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jest tak stary, jak te, które czytałem, np. z Maximu RNR z 1984 hahahahahaha!
  Na "Risen" jest film w którym są wywiady z wszystkimi członkami AMEBIX, ich wspominki, trochę starych fotek, fragment koncertu z Jugosławii, animowany video clip do "Axeman", dwa stare koncerty audio - takiej sobie jakości i kilka utworów audio z ostatniej trasy po USA... W sumie, to spodziewałem się czegoś duuuużo lepszego... Z tych materiałów dodatkowych to rewelacji nie ma, a numeru o którym mówisz, to nie zauważyłem...

  OdpowiedzUsuń